Mac Üzerine Photoshop 2022 Kurulumu

Bu makale size bir Apple Mac bilgisayarı üzerinde güncel kurulu macOS Monterey 12 işletim sisteminde fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz harika bir yazılım olan Adobe Photoshop 2022’yi bir kredi/banka kartı olmadan yasal olarak nasıl kurulur gösterir.

Adobe’nin geliştirdiği Photoshop programı ile dijital fotoğraflarınızı düzenleyerek modifiye edebilir ve dergi veya gazeteler için görüntüler oluşturabilirsiniz. Ayrıca web için grafikler oluşturarak harika görünümlü bir proje oluşturabilirsiniz.

Hem Windows hemde macOS platformlarını destekleyen Photoshop’u bilgisayarınıza 7 gün deneme süreli olarak kurabilir ve sonrasında satın almak istediğinizde Adobe üzerinden abonelik oluşturabilirsiniz.

Mac’inize yasal olarak Adobe Photoshop kurduktan sonra deneme süresi boyunca bir sınırlama olmadan kullanabilirsiniz.

macOS işletim sisteminize Photoshop’un en güncel sürümü olan 2022 versiyonunu kurmak için bu video eğitimini veya aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Adım 1: Öncelikle, alttaki bağlantıyı ziyaret ediniz Adobe üzerinde yeni bir hesap oluşturunuz. Eğer hesabınız varsa, kişisel bilgilerinizi kullanarak oturum açınız.

⇒ https://www.adobe.com/

Adım 2: Oturum açtıktan sonra alttaki bağlantıyı ziyaret ediniz ve Creative Cloud sayfasını görüntüleyiniz.

https://creativecloud.adobe.com/

Adım 3: Creative Cloud websayfasında Photoshop altındaki Try for Free butonuna tıklayınız.

Adım 4: Photoshop indirme websayfasında tekrar Try butonuna tıklayınız.

Adım 5: Installer.dmg dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra çift tıklayınız sisteminize mount ediniz.

Adım 6: Creative Cloud uygulamasında Continue tıklayınız ve Adobe oturumu için kimliğinizi doğrulayınız.

Adım 7: Web tarayıcınızdan Creative Cloud uygulamasına otomatik olarak geçiş yapıldığında Start Installing tıklayınız. Bu aşamada önce Creative Cloud uygulaması indirilecektir ve ardından Photoshop indirilmeye başlanacaktır.

Adım 8: İndirme tamamlandıktan sonra Photoshop otomatik olarak Mac bilgisayarınıza kurulmaya başlayacaktır.

Adım 9: Kurulum tamamlandıktan sonra artık Mac’inizde 7 gün deneme süresine sahip yasal bir Photoshop uygulamasına sahip olacaksınız. Deneme süresini tamamladığınızda Adobe’de oturum açabilir ve kişisel tercihinize göre bir abonelik satın alabilir ve programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   İlgili Yazılar

1. Fusion’da Snapshot Kullanımı
2. VMware Fusion Kurulumu
3. Fusion’da Clone Kullanımı
4. Windows 10 Kurulumu
5. Mac’e Chrome Kurulumu

Diğer dillerde: EN
 
Avatar for tolgabagci

tolgabagci

Kişisel bloğumda sizler için sistem, ağ ve bilişim teknolojilerinde karşılaştığım sorunların çözümlerini açıklayacağım. Eğer benimle iletişime geçmek ya da bir sorun hakkında danışmak isterseniz, contact@tolgabagci.com adresine mail gönderebilirsiniz.